Sister Location Night 5

Sister Location Night 5

Clown Nights

Clown Nights

Puzzle

Puzzle

FNAF Nightmare

FNAF Nightmare

Toy Freddy's Escape House

Toy Freddy's Escape House

Nasil cizilir

Sanatta çok iyi olmayanlar için, ama Five Nights of Freddy's oyun bir ana kahramanın nasıl çizileceğini öğrenmek için bir hayalim var, hevesli bir sanatçıya adım adım bir rehber sunuyoruz. Resmin yaratılışının tüm aşamalarını profesyonel bir ustanın ardından tekrarlayan Freddy Fazbear'ı nasıl çizeceğinizi öğrenin.

Verilen bir derste sanatçı bir keçeli kalemle çizer, ancak yeni başlayanlar güçlü hataları düzeltmek için bir kalem kullanmalıdır.

Çizim süreci, bir sayfanın üst çeyreğinde yatay bir oval şeklinde gösterilen Freddy'nin burnuyla başlar. Ovalin kenarları boyunca gelecekteki gözler boyunca simetrik olarak iki benzer büyüklükte ortalama boyut çizmeniz gerekir. Her birinin merkezinde, daha küçük çaplı iki küre çiziyorsunuz - evet, beyazlar ve ortada ağır puanlar - öğrenciler. Büyük ve küçük bir küre arasındaki mesafe koyu bir renkle çaprazlanır.

Freddy'nin gözlerini ve burnunu çiz


Freddy'nin burnundan (gözlerle kesişen noktalardan), simetrik kemerler çizerek, gözlerin üçte biri kadar, yarı küre şeklinde yarı küreler oluşturacaksınız. Birbirlerine düz bir çizgi ile bağlanmışlar ve Freddy'nin burnunun merkezinden çekilen, dik olarak bölünmüşlerdir. Taklit eden bıyıkları taklit eden yanakları çizdiniz. Yanakların alt kısmından, merkezin her iki tarafında diş çekeceğiniz bir yarı oval çizin.

Yanaklar, ağız ve dişleri Five Nights at Freddy's kahramanı


Freddy'nin gözlerinin üzerinde, göz kaşı üçgenleri ve ayı başı iki aşamada çizmeniz gerekir: ilk başta, gözlerin orta seviyesine kadar iki kemer; kenarlarından sonra, tarayıcılardan 3-4 cm daha yüksek olan yaratıcı bir merkeze. Çizgileri bir araya getirmeden, iki eğri kemerden oluşan bir şapka, tamamlanmamış bir yarı oval ve dikey olarak yerleştirilmiş bir silindir çizin. Şapkadan küçük bir mesafede, kulaklarınızı küçük bacaklar üzerinde küçük mantar şeklinde resimliyorsunuz. İç kulakları unutma.

FNAF'tan Freddy'nin başı, kulağı ve şapkası


Freddy'nin alt çenesinden bir cm girerken, büyük çaplı bir yarım daire çiziyorsunuz ve ona bir imza yayı yerleştiriyorsunuz. Vücuda kolayca gidin ve köklerinden yaydan biraz daha büyük genişlikte bir çeneden gelen oval bir trapez şeklinde tasvir edin. Burada ellerinizi bir çemberin dörtte biri şeklinde çekmeye başlamalısınız; Ellerin kısımları "bacak-sopa" yardımıyla vücuda bağlanır. Ayının el pençelerinin sürekliliği iki bölümden oluşur; Bunların her biri bir öncekinden daha büyüktür ve bağlantı noktasında kesilmiş bir oval biçimindedir. Parçaları "bacak çubukları" yardımıyla birbirine bağlayın. Freddy’nin pençelerini önüne ya da önüne koy.

Freddy Fazbear'ın cesedini ve kollarını çiz


Hepsi bu - Freddy Fazbear'ı çizmeyi bitirdiniz. Geriye kalan tek şey, oyunda ya da beğenilerinizde olduğu gibi renklendirmek ve arkadaşlarınızla övünmek olabilir.

Freddy Fazbear renklendirme

Five Nights at Freddy's Oyunları