Clown Nights

Clown Nights

Return of Lefty

Return of Lefty

FNAF 6

Freddy Fazbear’ın Pizzeria iş simülatörü, şimdi iki farklı türü birleştiren Freddy’nin Korku oyunundaki Beş Gece'nin yeni altıncı bölümü. Bir güvenlik görevlisinin pozisyonunu unutun ve animatronikli bir restoranın yöneticisi ...

FNAF 6

Ultimate Custom Night

Ultimate Custom Night

Five Nights at Old Toy Factory

Five Nights at Old Toy Factory

Fotograflari

Freddy Fazbear hakkında bilgisayar oyunları online gerçek hayranları bu bilgisayar oyunları serisi ile bağlantılı her şeyi tapıyorum. Karakterleri, fragmanları, oyuncakları ve çizgi romanları ile karakterleri, resimleri ve skeçleri hem gerçek performansta hem de sanal imgeler dünyasında inanılmaz popülerlik kazanmıştır. Tam olarak bu bölümdeki tüm ziyaretçilere sunduğumuz en ünlü animatronik bir sanal galeri.

Five Nights at Freddy's fotoğrafları
FNAF resmi


Freddy Fazbear ile resimlerBaşlatılmamış izleyici için FNAF'ın ana kahramanı ile ilk buluşma gerçek bir şok haline gelebilir. Hayal gücünüzü çizen sevimli bir kabarık ayıcık yerine, gözlerin önünde korkunç bir yaratık duracak. Freddy'nin yüzünün ifadesi iyi değildir ve tüm ifade sevimli olmaktan uzaktır. Büyük ve tuhaf ışıklı gözler, korkunç dişlerle kötü niyetli bir gülümseme, burada ve orada deri solmuş ve yırtılmış - her şey sizi korkutur.

Ancak, bu görüş yaygın değildir. Bu ayı-canavarı taraftarları, gözlerdeki ışıltının, korkunç gülümsemenin ve vahşi sırıtanın kötü bir ruh halinin ve karakterin zayıf bir şekilde aydınlatılmasının sonucudur. Aslında, Freddy hoş ve açık yürekli bir oyuncak ayı olabilir (özellikle de memnun olduğunda). Aslında bu çirkin görünümle bile sevilir. Ne için? Daha yakından tanışın - bu oyunda Five Nights at Freddy’s 4 ve FNAF World ya da bu bölümdeki resimleri izlemek Freddy'yi daha iyi tanımak için yeterlidir.

Freddy Fazbear'dan Five Nights at Freddy's 2
Freddy Fazbear 3


Springtrap fotoğraflarıSpringtrap’ın kostümüyle, bu animatronikle buluşmaktan kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Yine de kabul edilmeyen deneysel bir örnek, bir kostümün hem animatronik hem de insan tarafından fonksiyonlar kullanılarak birleştirilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Ancak, çok zor ve en güvenli mekanizma, onunla aldatıcı bir oyun oynamış ve Purple Guy ın karanlık bir evi olmuştur. Springtrap'in sarı-yeşil kostümü tamamen yıpranmış ve çok zarar görmüş. Gemileri, yayları ve diğer detayları görebilirsiniz. Kulaklar Bonnie'ye benzerken alt çene insandır. Bu karakterin resimlerini detaylandırabilirsiniz.

Springtrap resim
Springtrap fotoğraf


Chica ile resimlerHer zaman harika bir Chica olan tavuk, çılgın bir görünüme, fantastik feminizm ve Freddy'ye dokunmaya adanmışlıklarıyla oyuncular tarafından daha az sevilmez. Tipik olarak, keskin dişlerle dolu bir gagası ve boynun etrafında bir burp beziyle dolgun, donuk ve sarımsı bir şahsiyet olarak tasvir edilir. Chica kekini çok seviyor Charlie'yi (Toy Chica's Cupcake bakın) ve nadiren dehşetsiz bir görünüme kavuşturuyor. Eğer Chica kızmazsa, hoş bir kadın olabilir.

Chica'dan 5 Nights at Freddy's
Chica fotoğraf


Foxy görüntüleriTilki Foxy'nin fotoğrafına baktıktan sonra, bu adamın bu karakterinin kesinlikle berbat olduğunu anlıyorsunuz. Kırmızı, derin, tüm vücut, yapay alt ekstremite ve sağ el yerine bir kanca kapsayan derin kıllar olan tatters fulvous kıllarında asılı - tüm bu Foxy’nin tek gözünün malign bakışına mükemmel uyum sağlar. Tahıl haydutlarının ve en keskin dişlerle dolu çenelerin kurtlaşmış şaşkınlığı onunla buluşmanın tek sorun olduğu anlamına geliyor. Ancak, bazıları bu kısır görünüşün hassas bir ruhu sakladığına inanmaktadır.

Foxy'dan FNAF
Nightmare Foxy


Bonnie adlı kullanıcının resimleriMor Bonnie gibi bir oyuncak tavşan, gitar çalmayı tercih eder, bu yüzden bu aletle genellikle pençelerde tasvir edilir. Diğer animatroniklerle kıyaslandığında, tavşan karanlıkta tanışmış olsa da, kalp krizi geçirmenize rağmen korkunç bir şekilde korkudan çok üzücüdür. Boyundaki kırmızı kravat ve devasa yeşil gözler, FNAF kadın hayranlarının ilgisini çekmez.

FNAF Bonnie
Bonnie ve Chica

Five Nights at Freddy's Oyunları